Zájezd Slovensko + Maďarsko / Eger

(předpokládaný termín 16. – 19. března 2020) dle zájmu

Závazná přihláška je nutná obratem! Poslední volná místa!

Weinparade Poysdorf 2020, pokud se hodláte soutěže zúčastnit, přečtěte si prosím pozorně přiložené dokumenty

VINOHRADNICKO-VINAŘSKÉ SEMINÁŘE se uskuteční v termínu 15., 16. a 17. dubna 2020  v Hustopečích. Bližší informace budou zveřejněny v lednu. Nově se půjde registrovat on-line za zvýhodněnou cenu. Sledujte náš web, přihlaste se k odběru novinek, ať vám neunikne možnost zvýhodněné registrace!

Máte-li zájem o firemní prezentaci v rámci seminářů více info zde:

 
NÁŠ PŘÍBĚH

Moravín, svaz moravských vinařů založen 10. října 1964 navazuje svou činností na více než 50. letou existenci a stále zůstává věrný odkazu zakladetelů. Hlavní náplní je především vzdělávací a osvětová činnost. Zastupuje a hájí odborné a společenské zájmy svých členů, poskytuje poradenskou činnost, podporuje zachování rázu vinařského kraje, propaguje naše vinohradnictví a vinařství.

Pro své členy a širokou vinařskou odbornou i laickou veřejnost organizuje odborné vzdělávací semináře na aktuální témata, přednášky, zájezdy s vinařskou tématikou po vinařských oblastech doma i v zahraničí a řadu dalších aktivit.

V současné době má Moravín širokou členskou základnu, sdružuje víc než 300 členů. V čele svazu stojí devítičlenný výbor, který pracuje ve složení: předseda Ing. Hynek Holánek, výkonná místopředsedkyně Vladimíra Seidlová a členové Ing. Alice Becková, Petr Hubačka, Ladislav Langr, Ing. Ivo Bukovský, Richard Šemík, Josef Urbánek a Ing.Robert Číž.

 
Citáty o víně...

„Je více filozofie v láhvi vína než ve všech knihách.“

Louis Pasteur

chemik a mikrobiolog 1822 - 1895