top of page
Rosič 2.png
var 3_4x.png
var 3_4x.png

Firma AKP je novým partnerem spolku Moravín

 

K našemu velkému potěšení vám můžeme oznámit novinku ohledně aktuálně navázané spolupráce. Firma AKP spol. s r.o. se stala partnerem spolku Moravín.

 

Vzhledem k dlouhodobé účasti AKP na akcích Moravínu, ať už to byla Kázání ve vinici nebo semináře v Hustopečích, je toto partnerství přirozeným a logickým krokem. Společnost AKP činnost spolku dlouhodobě sleduje a spatřuje v ní velký smysl a přínos pro celou komunitu vinařů a vinohradníků.

 

Brněnská společnost AKP působí v oblasti zemědělské postřikové techniky již přes 30 let. Nejedná se pouze o prodej nových strojů a náhradních dílů, ale díky stabilnímu kolektivu může nabídnout i odbornou pomoc se seřízením či servisem postřikové techniky na ochranu rostlin. Firma se věnuje také modernizaci starších postřikovačů a rosičů, včetně montáže elektronického zařízení na řízení dávky či výměny ramen u postřikovačů. Díky dobře zásobenému velkoskladu může poskytnout rychlou dodávku dílů pro opravu různých značek rosičů a postřikovačů. Trysky, fitinky a část dílů a čerpadla Annovi Reverberi a Shurflo je možné pohodlně vybrat prostřednictvím e-shopu www.akp-eshop.cz. V nabídce jejich služeb najdete také kontrolní testování postřikovačů a rosičů.

 

Cílem firmy je zajistit svým partnerům kompletní pomoc při řešení problémů s aplikační technikou. Kvalitní a přesnou aplikaci postřiku, šetrnou k uživateli i přírodě. Zákazníkovi ráda poradí se vším od výběru vhodné velikosti a druhu trysky pro postřik, po řízené dávkování přípravku na ochranu rostlin. Kvalitní díly, odborný servis, 30 let zkušeností v oboru a přímé zastoupení výrobců (Arag, Annovi Reverberi, Projet, Albuz, Mazzotti, Hypro, Shurflo, Cooper Pergler, Volpi) jsou hlavními důvody úspěchu této společnosti u zákazníků a partnerů.

 

Těšíme se na setkávání na budoucích akcích, ať už organizovaných Moravínem nebo jinými subjekty, kde bude možné pobavit se s představiteli AKP o novinkách a trendech ze světa postřikovačů nejen pro vinohrady.

bottom of page